За сприяння «Фронту Змін» у Гадячі відбулися «Богатирські ігри»

Гадяч, який свого часу був одним із головних осередків козацтва, береться відродити свою багатирську славу.  Місцеві борці кидають виклик найсильнішим атлетам області, і з’ясовують хто із них дужчий та витриваліший. За ініціативи депутата райради від Політичної Партії «Фронт Змін» Олексія Матюшенка днями у місті відбулися перші «Богатирські ігри»

У них взяли участь семеро важкоатлетів - Андрій Варченко, Артем Писанка, Анатолій Шерстюк, Олексій Пономаренко, Юрій Жепко, Едуард Півень та власне сам Олексій Матюшенко, які вели боротьбу у таких видах програми:  «Буксирування автомобіля», «Прогулянка фермера», «Перевертання коліс від трактора», «Піднімання штанги вагою 80 кг», «Перенесення десяти мішків по 50 кг».

У підніманні штанги (80 кг) переміг Артем Писанка. У вправах з мішками, які мали вагу 50 кг кожний, легко справився Олексій Матюшенко. За 51 секунду він переніс 10 мішків з одного місця на інше на відстань 10 м. Організатор змагань показав кращий результат і у фермерській вправі - переніс двома руками на визначену відстань за 7,4 секунди вагу у 96 кг.

У перевертанні тракторного колеса кращий результат показав Анатолій Шерстюк.

А найцікавіше пройшли змагання з перетягування з місця авто. Це була «Газель» вагою 3 тони. Найкраще з цим непростим випробуванням впорався Юрій Жепко.

За підсумками «Богатирських ігор» переможцями стали: І місце – Юрій Жепко, ІІ місце – Анатолій Шерстюк і ІІІ місце – Едуард Півень.

«Ми раді, що нам вдалося досягти головної мети – а це залучення населення району до занять спортом та популяризація здорового способу життя, - говорить Олексій Матюшенко.

«І хоча в першому турнірі взяли участь семеро важкоатлетів,  на наступних змаганнях їхня кількість буде мінімум вдвічі більшою. Крім того, я можу запевнити, що наші атлети гідно представлять Гадяччину на обласних змаганнях», - наголосив депутат Гадяцької райради.