«Фронт Змін» домігся інвентаризації орендованих земель у Хмельницькому районі

«Фронт Змін» домігся інвентаризації орендованих земель у Хмельницькому районі

Хмельницький «Фронт Змін» домігся проведення інвентаризації земель, які здаються в оренду. Це дасть змогу збільшити доходити районного та сільських бюджетів на сотні тисяч гривень на місяць.

Депутатська фракція «Фронту Змін» у Хмельницькій районній раді гостро поставила питання про проведення інвентаризації земель району, які здаються в оренду. Депутати також вимагають провести детальний моніторинг рішень райдержадміністрації на виділення земельних ділянок в оренду.

«Я як депутат офіційно звернувся до голови районної ради, до голів депутатських фракцій, до голів постійних депутатських комісій з вимогою надати депутатам райради перелік розпоряджень районної адміністрації на розробку документації для оформлення договорів оренди земельних ділянок на території Хмельницького району, які видавалися більше року тому. Також договори оренди, відповідно до яких не оформленні всі відповідні документи. А це означає, що така земля зараз використовується безоплатно. Інвентаризація цих документів дозволить суттєво збільшити надходження до бюджету району. Левова частка цих коштів залишиться у бюджеті сільських рад», - пояснив Дмитро Беспалов.

Він також додав, що розмір орендної плати нараховується в межах від 3% до12% вартості земельної ділянки: «На прикладі тільки двох сіл: Малашівці та Волиця, - де здано в оренду близько 20 га землі, ми можемо за найнижчими розцінками порахувати, що бюджет недоотримує кілька сотень тисяч гривень», - підсумував депутат.

Bookmark Facebook JJ vkontakte twitter